Участь студентів групи Е-16-19 у масштабному екологічному івенті-ІІІ ЕКОfest «Сіверський Донець – ріка натхнення та любові» 201921 вересня в центрі культури та довкілля м. Слов’янська студенти нашого технікуму групи Е-16-19 підготували та провели локацію «Вибір за тобою…» у масштабному івенті на честь Дня Сіверського Дінця. 


Блінов Даніїл, Мешкова Богдана, Савченко Олена, Анохіна Аліна, Хмельова Анастасія та Данієлова Лія розповідали присутнім про відходи, час їх зберігання у довкіллі, продукти розкладу, методи знешкодження, про стан радіаційного фону у місті, якість питних вод, соків та напоїв, фальсифікацію продуктів харчування та косметичних засобів. Найбільшої популярності набула саме наша локація серед багатьох інших завдяки можливості проведення дослідів усіма бажаючими, як дорослими, так і дітьми.


Підготувала студентів до виступу викладач Камнєва В.Б. Окрема подяка за організаційну підтримку у проведенні локації директору технікуму Котлярову О.В.Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved