![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhOCWfbgPwJgoFpSSFmPh4hnzdIWYgyYNEIckcXlry7qe9v2za3zArsgjZMJLWw9O8BOFv_uix2Ywa9AxQKnAiJxnwjTDF9DnB0pNv0q7xeRcX1G4UyIlR4wdgKUIMdli7W-NJc-mpQz9y/s200/_2785.jpg)
Блінов Даніїл, Мешкова Богдана, Савченко Олена, Анохіна Аліна, Хмельова Анастасія та Данієлова Лія розповідали присутнім про відходи, час їх зберігання у довкіллі, продукти розкладу, методи знешкодження, про стан радіаційного фону у місті, якість питних вод, соків та напоїв, фальсифікацію продуктів харчування та косметичних засобів. Найбільшої популярності набула саме наша локація серед багатьох інших завдяки можливості проведення дослідів усіма бажаючими, як дорослими, так і дітьми.
Підготувала студентів до виступу викладач Камнєва В.Б. Окрема подяка за організаційну підтримку у проведенні локації директору технікуму Котлярову О.В.