Еко-акція «Здай пластик – зроби своє місто чистим»З 9 по 13 вересня в СХМТ пройщла еко-акція за участі студентів та працівників зі збору пластикових пляшок. Ініціатором  акції став студент 4 курсу групи Е-16-19 Блінов Даніїл. Захід пройшов за підтримки адміністрації технікуму та особисто, директора Котлярова О. В.


Метою акції було показати на простому прикладі, що одна людина може впливати на кількість пластикового сміття на вулицях нашого міста, адже кожна пляшка, що потрапила до контейнера, під час акції, могла бути викинута на вулицю. Також всі наочно побачили, скільки пластикових пляшок ми використовуємо щоденно, не замислюючись, бо це стало зручною звичкою.


Для проведення акції було власноруч зроблено контейнер для пляшок.  9 вересня акція стартувала з відкриття, на якому Даніїл оголосив умови та терміни проведення акції. До контейнера потрібно було кидати підписані пляшки, щоб можна було підвести підсумки акції, щоб нагородити найактивнішого учасника призом – сюрпризом. Збір пляшок тривав протягом навчального дня. Щоденно, після останньої пари, проводився підрахунок пляшок. Так тривало п`ять днів.
16 вересня всі зібрались для оголошення підсумків та нагородження переможця акції. Даніїл подякував учасникам, відзначив найактивніших викладачів технікуму, що брали участь в акції, а саме Пестрецова Л.В. та Петухова Т.А.


За час проведення акції було зібрано 135 пляшок. І переможцем, з результатом  48 пляшок, стала студентка групи Ф-17-29 Закутня Ірина, яка в подарунок отримала чашку з логотипом акції. Всі зібрані пляшки були здані до пункту прийому вторинної сировини, а отже – пішли на переробку.
До всіх присутніх звернувся директор технікуму Котляров О.В., який запропонував зробити таку акцію постійною, щоб наш заклад міг стати в подальшому одним з активних учасників еко-руху в нашому місті.
Акція показала, що якщо кожен з нас почне хоча б сортувати сміття, здавати пластик, то це вплине на загальний стан екології в нашому місті, в нашій країні, на нашій планеті.Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved