![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjLmAyfJV1R1TPevtwltbz-mrBusl3TfE4rf18Q1N6hFZCV-YjLYoOmsNE1P8c919HI8eLGxjNdrapE9D5MYJDvJyXQQ5GZ8YGbFmn3NOgJ73P74m859Bu3Tqb9cTXUER3K7XkbPPuGNMAq/s200/16+%25281%2529.JPG)
16 жовтня у місті Слов’янськ відбулися обласні фінальні змагання з легкоатлетичного кросу серед студентів коледжів Донецької області. Наші студенти Зотова Марія (група Е-16-19) та Дзюмак Дмитро (група М-19-19) гідно представили наш технікум і показали високі результати. Окрім того, в рамках обласного заходу пройшли спортивні ігри вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації міста Слов’янська з легкоатлетичного кросу серед студентів, де Марія Зотова показала 3-й результат, а Дмитро Дзюмак виграв на дистанції 1000 м.
Щиро вітаємо наших студентів з високими результатам на змаганнях і бажаємо успіхів і подальших перемог.