![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjSOH88XvbbXvLcAPrx-hrsvU0WFEPc4w1ugrbjQDfY3ei_YqrHPOXsLsmWLrzZct4TSUQ3TbGl6g1r2ehUU71qe-pgt0yNbfI2USAZ5YBQcDZOMEseUOeGez_iWAn3oyuyuyW1O5BtkMJI/s200/IMG-e4708b1608524d4f0713e762ffeb8717-V.jpg)
Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше ознайомитися з творами Остапа Вишні, новими формами людських взаємин. Усмішка лагідна й ніжна, виховавча й лікувальна. Вона не знищує, а підтримує, не ображає, а заохочує, не карає, а лікує.
«Я дуже хочу, – казав Вишня, – щоб мій народ усміхнувся, щоб хоч одна зморшка на його чолі розгладилась. Хороший сміх, – це той сміх, що не ображає, а виховує людину, підвищує. Господи, до чого все просто».