![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-B6JUA3SrmhE1Gnl-qe8DIfJH4gZxNfsw1sICq7wU9JTh3NkKSClc9vgFVuMmmvCDZ42NDyk0HIx8iu4dLLdQZiWz0rwDAEWhADCFXw14Nv3JiR13Hh2zXutSQ2EXajM6gWU77qnYpCgZ/s200/IMG_20191121_100612-1024x576.jpg)
На урочистому заході представники місцевої влади, члени міської громади, городяни, представники Слов'янського об'єднаного військкомату, військової частини 3035, СБУ і поліції Слов'янська вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв загиблих під час захоплення міста в 2014 році - Володимира Рибака, Юрія Поправко і Юрія Дяковська.
Данину пам'яті віддали також героям Небесної Сотні і загиблим в АТО українським військовослужбовцям, які віддали життя за свободу, територіальну цілісність і суверенітет України.
Після виступу начальника відділу внутрішньої політики Слов'янської міськради Дмитра Кравченка, учасники акції поклали квіти в пам'ять про загиблих героїв і заспівали державний гімн України.