Так ніхто не кохав
І знову лютий. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, комірці прикрашають сердечка-символи, а в поштовій скриньці ви знаходите довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні.

Тож стаття наша присвячена коханню. Саме йому, коханню!Неспокійному і спокійному!

Підступному і відданому!

Нерозділеному і взаємному!

Гіркому і солодкому!

Вічному коханню!

Вітаємо всіх закоханих!

Кохання вже старе, як світ,

Але хто з’явиться на світ.

Той змінить його заповіт.

Саме так, ми з вами маємо чудову нагоду помандрувати країною любові, поблукати вулицями великого щастя. Свято дня Святого Валентина почалося 13 лютого у сімейному кафе «Карамель» де зібралася велика частина молоді міста. Також на заході, окрім студентів Сл х-м технікуму  були директор Олексій Володимирович, заст. дир. з виховної роботи Людмила Василівна і викладач Олена Акопівна. Захід почався із запальних танців. Після привітання від творчого об'єднання СОТ, і представлення судей почалася найочікуваніша частина заходу —stand-иp з теми «Life is life» . Ведучим був студент одного з навчальних закладів міста Данило Брудан.

   Між stand'aпами була і музична перерва, під час якої студенти танцювали, співали пісні у караоке, дуже гарно в них виходило, відповідали на цікаві питання вікторини, шуткували. Переможницею було обратно студентку СХМТ Ладу Логвиненко.   Під час заходу царила добра, дружня атмосфера, всі були ним задоволені і ніхто не пішов разочарованим .   Інша частина студентів СХМТ 13 лютого брала участь у заході «Долучення до чайних традицій Середньої Азії», який відбувся у гуртожитку нашого технікуму, це вечірка з чайною церемонією. Її організувала вихователь Яхіна.С.В. із допомогою наших студентів. Це була цікава розповідь про чайні традиції Середньої Азії.

    Цей напій з давніх часів вважався ліками. Спочатку його могли собі дозволити тільки заможні люди, а протягом часу і простий люд.

      Чай у Середній Азії – це набагато більше, ніж просто напій. Чаєм починається і завершується кожна трапеза, ним зустрічають гостей, протягом дня подають як «окрему страву».     Чай п’ють із національного посуду – піали. Пошана гостю показується кількістю чаю налитого в піалу, чим дорожчий гість, тим менше чаю йому наливають.

    Чай заварюють цікавим способом - тричі наливаючи його в піалу та виливаючи знову в чайник, після цього розливають для частування.

      До чаю подають східні солодощі, фрукти та узбецький хліб - перепічка. Нас пригощали тортом та солодощами.      Тема чаю дуже цікава, говорити про нього можна нескінченно.       Нам всім дуже сподобалось чаювання, і ми сподіваємось, що такі душевні посиденьки ми повторимо ще не раз.    Кохання – це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається  особливо майже по всьому світу 14 лютого.    А свято називається – днем святого Валентина. Чому саме Валентина запитаєте ви? Вважають, що саме цей святий опікується закоханими, допомагає їм щасливо прожити в парі, мирі і злагоді.   Кохання! Це почуття подарувало нам велику кількість пісень, балад, поем, трагедій, а також імен: Лаура, Тетяна Ларіна, Шагане. Ми не знали б їх ніколи, якби не чудові вірші, створені на їх честь.

    Кохання оспівано композиторами, художниками, поетами.   У наші серця знову завітало свято. Мабуть, найдивовижніше і найпрекрасніше – свято кохання. Тобто відомий усім День святого Валентина. Надворі ще зима, але у серця вже постукала весна. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року. Тож ми, раді вітати у цьому залі Сл. Х-м технікуму усіх закоханих і тих, хто іще лише сподівається знайти своє кохання.

   На нашому святі ми оберемо найромантичнішу пару — Валентина і Валентину. За це звання можуть змагатися всі охочі — змагатися своєю активністю, неповторністю, закоханістю, уважним ставленням до своєї половинки. Ведучі обрали 5 дівчат та 5 хлопців. Охочі виходять на сцену.   Сьогодні ви почули прекрасні слова і чудесну музику. Якщо ви слухали з відкритим і чекаючим серцем, то я впевнена, що ви зрозуміли ті істини, які не тільки вчать, а й перевертають все життя. У відомого естрадного співака Віктора Цоя є хороші слова: «Кохання варте того, щоб чекати, життя варте, щоб жити». І я хочу, щоб ваше життя було великим, прекрасним, радісним.Переможцями стали Сопельников Антон і Вікторія Белоусова які  отримали титул «Валентин та Валентина»

  Живіть! Живіть довго і щасливо! І нехай у вашому житті завжди поряд буде кохання і любов до матері і батька, до землі, любов одне до одного.

   Чекайте світлого чистого кохання. І воно обов’язково прийде до ваших сердець. Сподівайтеся й вірте в це всією душею. Зі святом святого Валентина Вас!                                        Автори статті : Сопельников Антон, Авдєєва Катерина

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved