Участь студентів СХМТ у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «PANACEA» 


Щороку у Слов’янському хіміко-механічному технікумі проходить Тиждень циклової методичної комісії фармацевтичних дисциплін.  У межах проведення Тижня ЦМК, серед інших заходів, 11 березня 2020 року було проведено Перший етап конкурсу професійної майстерності серед студентів ІІІ курсу фармацевтичного відділення. Участь у конкурсі взяли студенти груп Ф-17-19 та Ф-17-29: Петренко Надія,  Пукаляк Єлизавета, Ржавська Анастасія, Бондаренко Єлизавета, Борисова Марія та Підлісна Дар’я.
Цього року всі учасниці першого етапу конкурсу брали  участь у підготовці до другого етапу -  Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед здобувачів освіти фармацевтичних коледжів та фармацевтичних відділень медичних коледжів (училищ) за спеціальністю                226 Фармація, промислова фармація, освітньо-професійна програма – Фармація, «PANACEA». Конкурсним завданням було створення мультимедійних проєктів за темою «Моє покликання - ФАРМАЦІЯ». Найкращим проєктом було визначено презентацію студентки групи Ф-17-29 – Підлісної Дар’ї під керівництвом викладача Моісеєвої Г.М.


За підвищення іміджу професії фармацевта, поширення інформації про заклади освіти з метою зміцнення престижу фармацевтичної освіти в Україні  та оволодіння інноваційними технологіями організаційний комітет та журі конкурсу нагородили Підлісну Дар’ю Почесною грамотою.


За професійне виховання студентів, яке спрямоване на формування любові до обраної професії, розвиток і закріплення у студентів фармацевтичного мислення та стимулювання подальшого набуття фахових знань куратор проєкту Моісеєва Г.М. отримала Подяку за допомогу у підготовці здобувача освіти до Конкурсу.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved