Тренінг з опанування платформи Google Meet викладачами СХМТ

 

Дистанційне навчання передбачає використання електронних навчальних курсів, які дозволяють зручно розміщувати або опрацьовувати матеріал для лекційних та практичних (семінарських, лабораторних) занять, містить ресурси для надсилання та перевірки робіт, журнал оцінок, форуми для спілкування тощо. Проте далеко не завжди, як показує практика, даних можливостей достатньо. В межах дистанційного навчання чи не найбільш гострим стало питання про голосове спілкування в режимі онлайн. Адже студенти, як правило, обирають найбільш інтуїтивно зрозумілі сервіси для комунікації.

У п’ятницю, 6 листопада 2020 року, на базі аудиторій 32, 33 і 37 СХМТ проходив тренінг з опанування додатку Google Meet викладачами технікуму. Для трьох робочих груп були запропоновані теоретичні блоки та практичні заняття. Викладачі дізналися, що у Google Meet дуже зручно проводити захищені відеоконференції, долучатися до них можна зі спеціального додатка або актуальної версії будь-якого веб-переглядача. Учасники тренінгу навчилися приєднуватися до зустрічей, створювати власні зустрічі і запрошувати на них студентів, головне, щоб працювали динаміки, мікрофони на комп'ютері чи телефоні та був інтернет. Навіть вхід в обліковий запис Google не є обов'язковим. Сервіс дозволяє не тільки слухати, а й брати активну участь у відео-зустрічах онлайн. 

Тепер дистанційне навчання надає нових можливостей для онлайн-спілкування викладачів і студентів, що оптимізує і покращить якість освітнього процесу в умовах карантину.


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved