Мій внесок в озеленення Планети

 

У  Слов’янському хіміко-механічному технікумі оголошується фото-конкурс «Мій внесок в озеленення Планети»

Фото надсилати на електронну пошту cxmtcxmt@gmail.com, вказавши тему «Озеленення Планети» та прізвище. 

Закінчення конкурсу о 9 годині 9 квітня. 

Адміністрація Слов’янського хіміко-механічного технікуму просить всіх педагогічних працівників, студентську молодь, батьківську громаду долучитися до участі у проекті.

Також просимо долучитися до проєкту «Озеленення Планети», потрібно зареєструватися на сайті «Greening Planet» за покликанням: https://greeningplanet.org/ 

Департамент освіти і науки облдержадміністрації інформує, що 10 квітня 2021 року Донецька область долучається до весняних висадок дерев проєкту «Озеленення Планети». 

Мета проєкту: відновлення екосистеми України та світу загалом, а також розвиток екологічної свідомості, об’єднання українців та сприяння формуванню позитивного іміджу нашої країни в світі. Організатори – БФ «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та Міністерства зовнішніх справ України. 

Висадки дерев будуть проводитись на подвір’ях підприємств, установ, закладів освіти, молодіжних центрів, у парках, скверах, на території лісництв. При виборі локацій для висадки дерев потрібно планувати подальший догляд за саджанцями: можливість їх поливати, обробляти від шкідників та захищати від вандалів.


Участь Донеччини у глобальному екологічному проєкті «Озеленення Планети» – це наш внесок не лише в озеленення області, а й в боротьбу з глобальним потеплінням, шлях до об’єднання українців навколо вирішення спільних проблем. Сподіваємося на плідну співпрацю.


Адміністрація


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved