ІНФОРМАЦІЯ для слухачів підготовчих курсів СХМТ щодо проведення оплати та заповнення договорів

 1. Навчання на підготовчих курсах для вступу до Слов’янського хіміко-механічного технікуму триватиме з 01.06.2021 по 30.06.2021. Заняття з української мови та хімії проводитимуть викладачі технікуму. Вартість навчання з однієї дисципліни – 600 грн. за курс.

2. Заповнення договорів на отримання освітньої послуги та оплату за навчання на курсах слід провести у будь-якому відділенні ПриватБанку до початку роботи курсів. Для цього треба взяти 2 бланки договору та квитанцію для оплати навчання у секретаря директора (І поверх) або скачати її з сайту технікуму (сторінка «Абітурієнту») чи з групи Viber «Вступ 2021 СХМТ». 

3. У квитанції вказати призначення платежу: навчання на підготовчих курсах.

4. Договір у двох екземплярах оформляє один із батьків (Споживач, хто здійснює оплату). Слухач – це абітурієнт, який навчатиметься на курсах. 

5. Оформлений договір та копію квитанції про оплату треба сфотографувати і надіслати у Viber-групу «Вступ 2021 СХМТ», а в перший день занять принести і здати секретарю директора.  Або занести до технікуму до початку курсів у кабінет секретаря директора.

6. Розклад занять на підготовчих курсах буде викладено напередодні навчання на сайті технікуму (сторінка «Абітурієнту») та у Viber-групі «Вступ 2021 СХМТ». 

Договір про надання платних освітніх послуг

Квитанція
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved