Тиждень фармації

Кожного року у Слов’янському хіміко-механічному технікумі проводиться Тиждень фармаціі.  Проведення Тижня циклової комісії сприяє підвищенню престижу професії фармацевта та мотиваційних факторів навчальної діяльності, вдосконаленню системи роботи з молоддю. 

У межах проведення фахових тижнів обов’язково проводяться заплановані заходи та Конкурс професійної майстерності «Кращий за професією», де визначаються кращі знавці своєї справи, а також студенти можуть позмагатися не лише у теоретичних та практичних навичках, а й у дотепності, винахідливості, творчості.

14 травня 2021 року в навчальному закладі викладачами циклової комісії фармацевтичних дисциплін проведено фаховий конкурс «Кращий фармацевт» серед студентів ІІІ курсу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація. Участь у конкурсі брали студенти груп Ф-18-19 та Ф-18-29: Ізмайлова Дар’я, Кольцова Валерія, Набока Олександра, Олійник Валерія, Пермінова Софія, Романюк Тетяна, Горохова Дар’я, Логвіненко Лада та Рогоцька Софія. Студенти продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичних навичок.


Переможцями та призерами за результатами конкурсу стали:

І місце –   Набока Олександра

ІІ місце –  Логвіненко Лада

ІІІ місце – Романюк Тетяна

За підвищення іміджу навчального закладу та професії фармацевта, з метою зміцнення престижу фармацевтичної освіти в Україні та оволодіння теоретичними знаннями, практичними навичками та інноваційними технологіями організаційний комітет і журі конкурсу нагородили Набоку Олександру, Логвіненко Ладу та  Романюк Тетяну Почесними грамотами.

Подяку за участь у конкурсі, креативне мислення та високі досягнення  з фахових дисциплін: «Фармакогнозія», «Фармакологія», «Технологія ліків» та «Організація і економіка фармації» отримали: Ізмайлова Дар’я, Кольцова Валерія, Олійник Валерія, Пермінова Софія, Горохова Дар’я, та Рогоцька Софія.

Також цього разу у проведенні Тижня фармації брали участь студенти груп         Ф-20-11, Ф-18-19 та Ф-18-29, які під керівництвом викладачів циклової комісії Тарасової І.В. та Тулуб І.О. створили чудові презентації на теми «Фармація – моє покликання», «Етико-деонтологічні аспекти фармацевтичної діяльності», «Фокус на підвищення якості фахового навчання та фокус на пацієнта» і «Продукти життєдіяльності медоносних бджіл». 

Викладачі циклової комісії брали активну участь у підготовці здобувачів освіти до Конкурсу професійної майстерності та створення презентацій, приділяючи значну увагу професійному вихованню студентів, яке  спрямоване на формування любові до обраної професії, розвиток і закріплення у студентів фармацевтичного мислення та стимулювання подальшого набуття фахових знань.  

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved