Шановні друзі!

В цей нелегкий час, кожен з нас переймається збереженням свого життя та здоров’я, занепокоєні тим, як уберегти від жахливих наслідків війни своїх дітей, які є найбільш незахищеними та вразливими у цій ситуації. Наші діти – це  наше майбутнє, рушійна сила глибоких змін та перетворень, які відбуваються у нашій незалежній Україні. Тому, незважаючи на всі складнощі, ми не припиняємо працювати саме для того, щоб діти отримали якісну освіту.

Наші висококваліфіковані викладачі працюють в комфортному та зручному режимі, мають індивідуальний підхід до кожного студента що сприяє отриманні якісних знань.Ми запрошуємо випускників на навчання до Слов’янського хіміко-механічного технікуму, який згідно наказу Міністерства освіти і науки України № 370 від 21 квітня 2022 року тимчасово переміщений на базу Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» до завершення дії воєнного стану. 

Будемо раді Вас бачити в нашому технікумі у наступному навчальному році за такими спеціальностями:-        
226 Фармація, промислова фармація-        
161 Хімічні технології та інженерія-        
101 Екологія-        
133
Галузеве машинобудуванняКонтактна
інформація:Адреса нашого сайтуhttp://cxmt.orgЕлектронні листи із
загальних питань надсилайте на адресу
:  post@cxmt.orgТелефони – приймальна
директора:
+38 (06262) 2-10-84Приймальна комісія: +38 050 60 33 449Секретар приймальної комісії: +38 050 67 42 391 Селютін Валерій Федорович.Анкету абітурієнта можна заповнити тут:http://surl.li/bxjsm


 або скануйте QR-код:Перемога – за нами. Слава Україні!

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved