Зі святом 1 вересня!


Перше вересня - завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, теплими привітаннями, свіжістю оновлених навчальних кабінетів і, звичайно, першим дзвоником.У цей день голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі вітальні слова i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Цьогорічний Першовересень став дуже не звичайним для усіх нас. Війна змінила плани переважної більшості здобувачів освіти та освітянам. 

Новий 2022-2023 навчальний рік розпочинається в умовах війни. Наші відважні збройні сили кують перемогу на фронті, разом з вами в тилу ми робимо усе можливе для цього.

Не дивлячись на те, що бомби країни-агресора зруйнували будівлі Слов‘янського хіміко-механічного технікуму, нам з Вами доведеться відбудовувати, реформувати українську систему освіти та впроваджувати велику кількість інновацій.

1 вересня 2022 року біля екранів зібралася уся технікумівська родина та гості свята. Прозвучали позивні, які проголосили про початок святкової  зустрічі, яка в цьому році проводиться онлайн.

Перше вересня – День знань і старту нового навчального року. Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч навіть і маленькою та перемогою.

 Завжди знали, що Україна – найкраща, найрідніша в усьому всесвіті, а українці – мудрі, працьовиті «не ледарі, не лежні», господарі, воїни, захисники. Увесь цивілізований світ щомиті переконується в цьому... Ми повинні завжди пам’ятати про людей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України і гинуть сьогодні на нашій землі.

Ці всі люди – справжні герої! Герої не вмирають. Вони завжди будуть в наших серцях. Вся Україна в цей час  вшановує хвилиною мовчання тих, хто віддає своє життя в ім’я світлого майбутнього.

 Хвилина мовчання – аж «греміла» в голові, російський напад на Україну створив безпосередню та зростаючу загрозу життю й добробуту 7,5 млн українських дітей. 

Директор технікуму, Олексій Котляров звернувся з урочистою промовою та нагадав, що в жорстоких реаліях воєнного стану в Україні перед освітянами стоїть важливе завдання – об‘єднання зусиль педагогічної та громадської спільнот на засадах взаєморозуміння, співробітництва щодо захисту прав та свобод, оволодіння студентами універсальними цінностями та моделями поведінки, які складають основу світової культури і поки Збройні сили України що хвилини боронять нашу країну від загарбника – ми вже сьогодні повині відкривати перед кожним студентом нові можливості, обрії пізнання себе і світу, побажав студентам зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети у житті.


 Перше вересня – це свято віри в майбутнє, бо зерном знань живе Україна! 

Наша дружня технікумівська родина вітала першокурсників, вірячи, що вони стануть гідною зміною й прославлятимуть наш заклад та державу на світових аренах промисловості.

Першокурсників, які опинилися у незвичному світі, серед нових можливостей, нових горизонтів пізнання, окрім директора та гостей, вітав наш майбутній випускник–студент 4-го курсу Макаров Влад, голова студкому технікуму, відміник навчання. Кому як не йому краще відомо про те, як жити і знаходити вихід з різних ситуацій навчання.

Свято промайнуло незабутньо, не дуже  яскраво, але урочисто.

Вітаємо всіх із початком вдалого підйому сходинками знань і бажаємо нових досягнень і перемог!
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved