Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни

Студенти Словянського коледжу фармації і індустрії 20 лютого відзначали День Героїв  Небесної Сотні. Виховні заходи пройшли під гаслом «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни».

         Класний керівник Цебуля О. О. разом з дівчатами Віслогубовою Єлизаветою і Кузнєцовою Тетяною, студентами другого курсу фармацевтичного відділення організували і провели виховний захід вшанування подвигу учасників Революції Гідності, насамперед увінчання пам‘яті Героїв Небесної Сотні.

Ідеологічним наповненням заходу є визначення взаємозв‘язку понять «Герої Небесної Сотні»,  «герої російсько-української війни»,   «герої визвольних змагань» та розляд часопросторових характеристик Революції Гідності в контексті російсько-української війни.


Студентки підготували до онлайн-заходу цікаву презентацію в якій розповіли про історичні події, що відбувалися в ці дні в м.Києві та регіонах України.  Інформація зі спогадів очевідців, розповіді студентів і класного керівника групи акцентували увагу на тому, що подвиг Героїв Небесної Сотні, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, є для українців прикладом патриотизму та надихає сучасних захисників України мужньо відстоювати незалежність своєї держави. Небесна Сотня – це перші Герої російсько-української війни початку XXІ століття.

      Студенти прийшли до висновку, що курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, за що боролися Герої Небесної Сотні та активісти Революції Гідності, є незмінним, як і прагнення України закінчити перемогою війну з російським агресором, відновити свою територіальну цілістність та побудувати свою незалежну сучасну процвітаючу європейську державу.
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved