МІФічна подорож країною знань

26 травня у Слов’янському фаховому коледжі індустрії та фармації пройшов відкритий освітньо-виховний захід «МІФічна подорож країною знань». У ньому взяли участь студенти групи Ф-22-19, а організували його викладачі коледжу Андрієнко М.Ю. і Стребіж Т.В. Захід був спрямований на активізацію пізнавальної активності студентів через ігрові форми роботи, розвиток творчих здібностей студентів, формування навичок спілкування, уміння працювати в команді, розвивати творчий інтерес до дисциплін природничо-математичного циклу, виховувати винахідливість, швидкість реакції.
У сучасних умовах тільки традиційних засобів викладання недостатньо, тож доводиться активно опановувати і застосовувати новітні інтерактивні методи викладання, такі як відеоконференція засобами Google Meet із розширенням Google Meet Роздільні кімнати Robert Hudek та віртуальна дошка Google Jamboard.
Протягом «МІФічної подорожі» дві команди студентів відвідали 9 станцій з різноплановими завданнями, для розв’язання яких їм довелося проявити свої інтелектуальні здібності, показати знання з математики, інформатики, фізики та вміння застосовувати їх у нестандартних ситуаціях, використати кмітливість та уяву, комунікабельність та креативне мислення. 
Головною метою заходу було об`єднати студентів, аби разом вони змогли відшукати розв`язання будь-якої задачі. І дивлячись на результати, дух суперництва і гарний настрій учасників, мети було досягнуто.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved