“Фармація - мое покликання”

 Мета заходу: розповісти студентам молодших курсів, що навчання за спеціальністю 226 Фармація, промислова фармація може бути не тільки складним та відповідальним, а також  дуже цікавим, веселим, захоплюючим і мотивуючим, коли бачиш власні результати на шляху до своєї справи.

Зустріч проводилася студентами групи Ф-20-29 та викладачем дисципліни «Організація та економіка фармації» Тарасовою Іриною Володимирівною. На заході були присутні студенти молодших курсів, а саме: студенти груп Ф-22-11, Ф-21-29, Ф-20-19 та Ф-21-11. Захід проводився на базі курсу «Організація та економіка фармації».

Інформація на цьому заході була подана в різних формах: презентаційно, опитувально та у формі ділових ігор. Самі презентації, які представлено на заході, були обрані викладачами як найкращі роботи конкурсу “Фармація - мое покликання”, який проводився на початку 3 курсу. Обрано 3 найкращі роботи студенток Фоменко Уляни група Ф-20-29, Глущенко Міли та Харламової Аліни групи Ф-21-11.

Була проведена вікторина між студентами, під час якої учасники жваво та з ентузіазмом відповідали на поставлені запитання. Також проведені ділові ігри з етики та деонтології фармацевта.

Студентам та викладачам дуже сподобався проведений захід. Від імені організаторів зустрічі хочемо подякувати всім студентам та викладачам, які брали участь у відвідуванні даного заходу, побажати всім студентам досягти великих вершин у фармації, а викладачам щороку виховувати найкращих і найрозумніших студентів.Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved