Герої серед нас

З першого навчального семестру 2023-2024 н. р., який проходить в умовах воєнного стану, педагогічний колектив та студенти Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації працюють над реалізацією запланованих заходів та проектів з національно-патріотичного виховання студентської молоді.

З 27 вересня по 6 жовтня були проведенні виховні години до Дня захисників і захисниць України.

Провідною метою занять стало формування сталих знань про героїчну боротьбу українського народу за утвердження та збереження суверенітету власної держави, ідеалів національної гідності, свободи, народної єдності, а також підвищення рівня громадської свідомості молоді, формування почуття гордості за свою країну і готовності до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України на героїчному прикладі захисниць і захисників України.

Головним мотивом виховних годин стало не тільки пам’ять за загиблими захисниками і захисницями України, а й подвиг сьогоднішніх героїв. Вони саме в цей час боронять нашу державу, увага молодого покоління акцентується на «живих» захисниках і захисницях.

Керівники академічних груп зі студентами технологічного і фармакологічного відділень розробили та провели виховні години з застосуванням інтерактивних технологій. Студенти були активними учасниками обговорення сьогоднішньої ситуації. Викладачі використовували реальні історії.

Філіпенко А.В.  з гр. М-22-19 з теми: «Герої серед нас»


Стребіж Т.В. з групами першого курсу з теми: «Герої рідного краю»
Леоневська Л.С. з гр.Е-22-19 з теми: «Захисники України від козацтва до сучасності»


Грицай І.В. з гр. Т-21-19, Топтун В.А. з гр.Т-22-19 виховні години, з теми: «Подвиг сьогодення».


Котлярова О.А. з групою першого курсу фармацевтичного відділення та Петухова Т.А. з гр.Ф-21-11з теми: «Єдність і вдячність».Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved