Пишаємося студенткою СФКІнФарм

В нашому коледжі є відмінники навчання, є студенти дослідники, є механіки, технологи, фармацевти у майбутньому, багато гарних студентів, а є  студентка, яка брала участь у чемпіонаті України з кікбоксингу WKA (дорослі, юніори, юнаки) ІІІ-ІV ранг і перемогла(золота і срібна медалі).

Ось її розповідь: мене звати Барашко Кристіна  мені 15 років і я більшу частину свого життя проводжу в спортивному залі. З 5 років я займаюся рукопашним боєм, з 7 років я беру участь у змаганнях. Я приймаю участь в змаганнях різних видах спорту: ММА, Джиуд джицу, Рукопашний бій, Кікбоксінг, Самбо. Саме частіше я приймаю участь в змаганнях по ММА. Я була не раз на чемпіонаті України і захищала своє місто. Зараз мені 15 років я вчусь на фармацевта на першому курсі в Слов'янському фаховому коледжу індустрії та фармації, мені дуже подобається там вчитися. Я намагаюся поєднувати і тренування і навчання.

Ми вітаємо тебе з перемогою і хочемо дати тобі невелике напуття – будь завжди впевненою у перемозі, став перед собою цілі і досягай їх з завзяттям, виявляючи силу духу і майстерність! Будь завжди в формі і будь завжди здоровою, адже для спортсмена це дуже важливо! Великих тобі злетів і менше падінь! Удачі тобі, спортсмен!

Ти одній досягла мети,

І ще досягнеш багатьох!

У спорті хотіли побажати,

Дівчинка, великої дороги!

Вітаємо!

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved