День Соборності - це символ перемоги над внутрішніми розбіжностями.

22 січня Україна відзначає День Соборності. У цей день 105 років тому був проголошений Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.  

Про те, чому ця дата важлива для української державності, що вона означає сьогодні, ми запитали у студентів СФКІнФарм, які напередодні свята підготували і на виховних годинах розповіли про це.

Групи першого курсу з класним керівником Стребіж Т.В.


Група Ф-23-19 керівник групи Котлярова О.А.Групи ІІІ курсу Е-21-19 керівник Камнєва В.Б.

Група Т-21-19 керівник Грицай І.В. Це дуже символічний день розповідали студенти, особливо в умовах російської агресії. Українці, які були розкидані по всіх світах, завжди боролися за свою державність. Події, що сталися 105 років тому, показують, як українська нація змогла знайти в собі сили об’єднати частини, які були завойовані й належали різним імперіям.

Нині триває наша боротьба за незалежність. І треба розуміти, що ті події були значущими, вони істотно вплинули на формування української державності й нації.
російська агресія дала поштовх до розуміння, що Українська держава є не просто об’єднавчим чинником, а єдиною точкою на планеті, де українці відчувають себе на своїй землі. Важливо, що сьогодні українці згуртовані у прагненні незалежності й боротьбі за цю незалежність.

Тож хай розум, воля і любов до свого краю згуртовують нас навколо високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved