МЕТОДИЧНИЙ ОНЛАЙН-МАРАФОН


 10 січня 2024 року відбувся «Методичний онлайн-марафон» у форматі традиційних педагогічних читань, в якому взяли участь адміністрація та викладачі Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації і Краматорського фахового коледжу технологій та дизайну. Мета зустрічі:

- обмін досвідом щодо використання цифрових сервісів та додатків під час дистанційного навчання;

- викладання спеціальних дисциплін під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану;

- вирішення проблеми подолання освітніх втрат та залучення студентів до дослідницької роботи.На початку заходу усіх присутніх привітали директори коледжів – Олексій КОТЛЯРОВ і Вікторія МАЛЮКОВА. Проблему використання цифрових інструментів при вивченні хімічних дисциплін презентувала викладач СФКІнФарм Тетяна ПЕТУХОВА, а викладач спеціальних дисциплін КрамФКТД Вікторія МАЛЮКОВА розповіла про особливості викладання спеціальних дисциплін під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану.

Скрини 26, 30.

Тетяна СТРЕБІЖ, викладач інформатики нашого коледжу, показала приклади застосування розширення для Google Meet Роздільні кімнати Robert Hudek для організації роботи студентів у групах. Викладач спеціальних дисциплін КрамФКТД Оксана БАБУРІНА розповіла про основні кроки проведення практичних занять зі спецдисциплін спеціальності «Перукарське мистецтво та

 декоративна косметика».


         Про методику залучення студентів до науково-дослідницької роботи з вивчення краєзнавчих матеріалів доповідала викладач історії України СФКІнФарм Валентина СОЛОВАР, а Марина АНДРІЄНКО надала теоретичні та практичні рекомендації щодо подолання освітніх втрат під час дистанційного навчання. Викладачі КрамФКТД Тетяна МАЄВСЬКА, Оксана ВОСКОБОЙНІКОВА та Вікторія ВЛАДИМИРОВА ділилися досвідом упровадження інтерактивних технологій та диджиталізації  в освітній процес, використанням віртуальних онлайн-дощок та візуалізації на заняттях.         У підсумках Методичного марафону було зазначено високий рівень володіння найсучаснішими технологіями освіти викладачів обох коледжів.        Такий творчий і дружній обмін досвідом вартий продовження!

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved