16 лютого – День єднання.

 

Студенти групи Т-21-19 з викладачем Філіпенко А.В. на дисципліні «Соціологія» розглядали тему: Сутнісні риси суспільства, проблема типологізації суспільства.

Мета лекції -  формування критичного мислення, національної належності та патріотичної свідомості кожного здобувача освіти у нашому навчальному закладі.

Студенти згадали, що свято «День єднання України» встановили з метою посилення консолідації українського суспільства та зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз.


День єднання – молоде свято. Під час війні це свято має особливий сенс: українці мають бути згуртовані як ніколи.

Кожен день наша держава протистоїть потужному ворогу, який намагається знищити території України, її воїнів, мешканців та генофонд нації. Саме зараз у всіх громадян держави одна мета і мрія, що об'єднує - перемога, а свято Єдності набуває сенсу та символізму, як ніколи раніше.

У 2024 році українці святкують його лише втретє. Тому в цього свята немає багаторічних традицій. 16 лютого в українських містах і селищах піднімають державний прапор і виконують гімн. В цей день можна одягнути вишиванку, додати жовто-блакитних елементів в свій одяг.

Студенти зробили висновки, що історичні випробування, які постали перед Україною й українцями, вимагають від нас монолітної єдності та рішучих дій. Разом ми непереможні!

Слава Україні!

Героям слава!

 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved