Профорієнтаційний захід для молоді Слов’янської громади

Вибір професії - одне з найважливіших рішень, яке приймає людина у своєму житті, це визначальний момент, який впливає на майбутнє самореалізації, кар'єрного успіху та особистого задоволення від обраної діяльності. 

Важливо, щоб обрана професія відповідала інтересам підлітка, його стильовим уподобанням та характеру. При вірному виборі людина має більше шансів відчувати задоволення від своєї роботи, що забезпечить моральне та емоційне благополуччя протягом усього життя. 

Правильний вибір професії стане запорукою стабільного майбутнього з фінансовою незалежністю та можливостями карєрного зростання. Особливо в сучасному світі, де технології швидко розвиваються, важливо обирати напрямки, які відкривають перспективні можливості. 

Завжди поруч з вибором професії постає питання обрання закладу освіти, що дасть можливість розвивати не лише професійні навички, але й загальні життєві вміння, які є важливими у будь-якій сфері діяльності. 

Нещодавно спільно з ГО «Наша допомога» на базі Молодіжного центру «Dream Team» проведено профорієнтаційний захід для молоді Слов’янської громади. 

Під час зустрічі з підлітками наші представники розповіли про перспективи навчання у коледжі, а також презентували спеціальності, які можна опанувати у наших стінах. 


Оскільки студентське життя складається не лише з навчання, а й з цікавих та захопливих спільних подій та активностей, ми запропонували учасникам заходу, взяти участь у грі «Хто зверху». 


Приєднуйтесь до нас і переконайтеся самі, що студентське життя у Слов’янському фаховому коледжі індустрії та фармації – це чудовий симбіозздобуття професійних знань, яскравих вражень та незабутніх моментів позакласного життя, які допомагають розвиватися та розкривати власний потенціал!


З нетерпінням чекаємо на вас у нашій дружній та динамічній спільноті!

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved