ГОРТАЮЧИ СТОРІНКИ ЖИТТЯ Т.Г. ШЕВЧЕНКА


Цього тижня вся Україна, увесь прогресивний світ відзначає 210-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка -Великого Кобзаря, поета, прозаїка, драматурга, художника, основоположника української літературної мови, громадського і політичного діяча, людини універсальних обдарувань та інтересів, видатного борця за свободу українського народу.


Доля борців за правду в усі часи трагічна. Щодо Шевченка – це арешти, поневіряння на чужині, туга за Україною, одинока смерть у розпачі серед чужих людей… Серед наших сучасників можна пригадати Бориса Нємцова, Ганну Політковську, Олексія Навального, які трагічно загинули, бо активно виступали проти путінського режиму. Тисячі життів кращих українців обірвалися на полях боїв за свободу і незалежність нашої країни проти рашистської агресії. Проте кожен народ зберігає пам’ять про своїх борців, адже це історія, яку треба зберегти і передати нащадкам.

Українці багато знають про Тараса Шевченка, але постійно з’являються цікаві факти про Генія рідного слова.

Сьогодні, 6 березня 2024 року, викладачі Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації Філіпенко А.В., Поволоцька Г.М., Куліш І.І., Соловар В.В., Боєчко О.І., Кузнєцова Я.О. і Васильківська Н.Г. презентували свій проєкт «Гортаючи сторінки життя Т.Г. Шевченка» з оглядом цікавих подій з особистого, громадського і творчого життя Великого Кобзаря. Присутні на заході викладачі й студенти відчули, настільки пророчими були слова Шевченка та як сучасно вони відгукуються в нашому буремному сьогоденні.https://docs.google.com/presentation/d/1DNM2aS3mJ6xSd4HaaWVOwjGxRwc7fK3E/edit?usp=sharing&ouid=107882195120515943512&rtpof=true&sd=true

 

 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved