ВІТАЄМО ТА ПИШАЄМОСЬ КОЛЕГОЮ

 З нагоди Дня українського добровольця, що відзначається в Україні 14 березня,   викладач Слов’янського фахового коледжу індустрії і фармації Віталій Віталійович Чкалов був нагороджений  Хрестом Добровольця «ЧЕСТЬ І СЛАВА». З першого дня повномасштабного вторгнення наш колега активно волонтерів, був одним з координаторів волонтерського центру та допомагав готувати рідне місто Слов’янськ до оборони. Коли власні ресурси та накопичення вичерпались та волонтерство вже не приносило бажаної ефективності, навесні 2022 року долучився до складу добровольчого підрозділу.

Згодом був офіційно мобілізований до лав ЗСУ за добровільним порядком. Брав безпосередню участь спочатку в оборонній операції у Донецькій області, а потім у наступальній: визволення Святогірська, контрнаступ на Лиманському (Ярова, Дробишеве) та Сватівському (Чернещина, Новоєгорівка) напрямках. Зимою 2023 року брав участь в обороні Бахмута. Наразі продовжує виконувати бойові завдання та захищати рідну землю від ворогів під Кремінною.
Колектив викладачів і студентів СФКІнФарм вітає Віталія Віталійовича  з нагородою, нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. І після будь-яких «баталій», які часто трапляються у житті, вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу!

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved