28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він визначався у 2003 році.

С часом Всесвітній день охорони праці об’єднав усіх, хто прагне зробити роботу людини більш безпечною для її здоров’я та життя. В офіційних заходах, присвячених цьому дню, зазвичай беруть участь керівники великих компаній, промислових гігантів, громадських організацій тощо.

Щорічно 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці.

З цієї нагоди у Слов’янському коледжі індустрії та фармації з 22.04.2024р. по 26.04.2024р. проходив тиждень охорони праці та цивільного захисту. Відповідно до заходів протягом тижня проведені виховні години з тем, присвячених Дню охорони праці, круглі столи, семінари, підготовлені презентації, презентаційні лекції, бесіди.

У зв’язку з воєнним станом в нашій державі було приділено особливу увагу питанням на дотримання безпеки життєдіяльності. Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved