Слов'янський хіміко-механічний технікум відкрив двері перед майбутніми абітурієнтами16 листопада, в Слов'янському хіміко-механічному технікумі пройшов день відкритих дверей, на який прийшли школярі Слов'янська і регіону, для того, щоб дізнатися більше про можливості навчання в найстарішому навчальному закладі Слов'янська.


Гостей зустріли в холі, після чого педагоги і співробітники технікуму провели потенційних абітурієнтів та їх батьків по аудиторіях і показали матеріально-технічну базу, яка дозволяє давати знання студентам і готує їх до майбутньої професії.


Закінчилась екскурсія у читальній залі, де педагоги розповідали про можливості випускників технікуму і про те наскільки затребувані зараз професії, які пропонує абітурієнтам навчальний заклад. До гостей також звернулися представники промислових організацій регіону, що потребують спеціалістів, яких готує СХМТ і розповіли про перспективи працевлаштування випускників.Ми сподіваємося, що наші гості визначаться зі своїм вибором і стануть студентами технікуму вже в цьому році.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved