![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj7MgTXHVROLCWofbv2DjG6gk4bWd8rUyfFqBN_-Yh_miaWxR5gB4tVNqh7jOYWJg-fga251JBdmAKwtulZJ-xyjVtR36LXYcvI9aT7QbA0Y-d4AM7FK-jVajGqqCGMsKFjFPbF9fq1ej03/s200/20191116_110735.jpg)
Гостей зустріли в холі, після чого педагоги і співробітники технікуму провели потенційних абітурієнтів та їх батьків по аудиторіях і показали матеріально-технічну базу, яка дозволяє давати знання студентам і готує їх до майбутньої професії.
Закінчилась екскурсія у читальній залі, де педагоги розповідали про можливості випускників технікуму і про те наскільки затребувані зараз професії, які пропонує абітурієнтам навчальний заклад. До гостей також звернулися представники промислових організацій регіону, що потребують спеціалістів, яких готує СХМТ і розповіли про перспективи працевлаштування випускників.
Ми сподіваємося, що наші гості визначаться зі своїм вибором і стануть студентами технікуму вже в цьому році.