День студента у СХМТСлов’янський хіміко-механічний технікум почав святкувати День студента 14 листопада у кафе  «Дукат», де відбулася танцювально-розважальна вечірка «Велика різниця по-студентські (новий формат)». Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради нагородив кращих викладачів і студентів навчальних закладів Почесними грамотами і солодкими призами. 

У цьому році вечірка проводилась у незвичайному форматі на різнорівневих майданчиках розважального закладу. Традиційно в ній взяли участь студенти всіх навчальних закладів Слов’янська.


Команди навчальних закладів підготували свої домашні завдання та презентували їх глядачам, де свої акторські таланти доповняли дотепними жартами.
Команда нашого технікуму «Избранные» отримала сертифікат якості за яскраве виконання номера й оригінальний виступ.


  


Ушкалов  Микола завоював серця «прихильниць»  гумору.


У програмі веселого свята також відбулася дискотека та караоке, де кожен зміг відпочити та запалити ніч і зробити селфі з «двійниками» відомих співаків та артистів. Для багатьох його учасників це свято запам’ятається надовго.

У холі технікуму до Дня студента було проведено конкурс стіннівок.19 листопада студенти продовжили святкувати День студента яскравим, цікавим, захоплюючим концертом у технікумі. 


Директор технікуму Олексій Володимирович привітав всіх студентів зі святом і вручив грамоти найактивнішим студентам у житті технікуму та у спорті.Студенти випускних груп привітали своїх молодших колег перших курсів, дали їм свої настанови і подарували торти.Виступ викладачів з естрадним танцем визвав «бурю» емоцій.Пісні, сценки, танці «закарбуються » у пам’яті студентів. Більше фото тут


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved