![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjL_C3w9oE3SxdAuJsJJXmEDupsCCBuk_8lLCrP46TS1_lMrf-dm-dI67DUEINOG3YGYl5p6X0mGfWeIIDJB8U15py5AXJuXmvKa6lGRP1I-xH3aUJRV1SEKl1tsYJTwYlN3KI9gzPn27l6/s200/IMG-b97b7219f9afaad56de2845041137f1b-V.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgGMpmuvO182Bdz1fJd24kxnU-GdLdtr7gJ9BW0wvBelaumUph0gEBJBC6vRTL9G7lOTi7IkT_qQHS9m6wBgGQoUZFgWO16ihB5P1Pp2ePov-sFOjgbhdB20Bj488LCt4vuN1lACACDk9YC/s200/%25D0%25BB%25D0%25B8%25D1%2581%25D1%2582%25D1%2596%25D0%25B2%25D0%25BA%25D0%25B0+%25D0%25BC%25D0%25B8%25D0%25BA%25D0%25BE%25D0%25BB%25D0%25B0%25D0%25B9.jpg)
З гарним настроєм я пішла до технікуму, звідки з друзями відправились до центру реабілітації дітей, для привітання діточок подарунками від студентів СХМТ.
Голова студентського комітету Цівковська Вероніка привітала дітей святковим віршем:
Миколай Святий приходить
Щастя в кожен дім приводить.
Хай здійсняться всі бажання,
Мрії всі та сподівання!
Цей Святий творить дива,
Хай радіє дітвора.
Всі нехай будуть здорові,
Життя в мирі та любові!
а Півень Мілена, Мороз Діана та я заспівали пісню про Миколая. Діти були дуже раді прийняти наші вітання. Вони також співали й танцювали на честь свята.
Після цього я відправилася на Соборну площу, де взяла участь у відкритті міської новорічної ялинки. Все пройшло дуже добре, хоча й були деякі технічні негаразди. Мене похвалили за професіоналізм та старанність, отримала масу задоволення та багато позитивних, яскравих емоцій. Я виконувала роль Зимоньки-зими, а моя подруга Мілена була Ялинкою. Також з нами виступав Влад Седих, він грав Сніговика, інші студенти нашого технікуму веселили діточок на площі в костюмах казкових героїв.
На цьому святі я познайомилась з багатьма людьми, знайшла нових друзів з інших навчальних закладів.
Дуже втомлена, я пішла до гуртожитку, відпочила, підготувалася до занять на завтра і відправилася до актової зали гуртожитку: там відбувся захід, присвячений дню Святого Миколая. Ми брали участь у різних конкурсах, за що отримали солодкі призи. Також ми з Сонею Рогоцькою заспівали новорічних пісень. Після цього відбулася святкова дискотека.
Це був дуже насичений день. Мені він запам’ятається надовго!
Студентка групи Ф-18-29, Логвиненко Лада