![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgRDrIF3Oa_h7jUpIeP4CmSTSnEHBtcbdvtj1Chxa41zseffibGkiTlW_MiKDdsI4JjU1iaOWQGboGhKeK8wFjPsbnZsT-DwtK_SSl0izJyadtdex7naXJ1djRZLfC7fvEUS-1P2jqdDPG7/s200/IMG_20191218_165214_550.jpg)
Валентина Борисівна нагороджена знаком "Відмінник освіти", за останні роки проявила себе як видатний діяч у сфері екологічного виховання молоді. Спільно зі студентами приймає участь у багатьох екологічних заходах Слов'янська та регіону. Має численні друковані праці у різних наукових та популярних виданнях по питаннях спеціальних хімічних дисциплін і навчально-виховним. Постійно підвищує свій професійних рівень у процесі самоосвіти та на спеціалізованих курсах підвищення кваліфікації.
Від щирого серця бажаємо Валентині Борисівні міцного здоров'я, миру, благополуччя, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів, щоб робота приносила радість, а старання були виправдані вдячністю студентів.