Вітаємо нашу колегу з нагородоюЩиро вітаємо нашу колегу, викладача спеціальних екологічних дисциплін вищої кваліфікаційної категорії, викладача-методиста Слов'янського хіміко-механічного технікуму Камнєву Валентину Борисівну з отриманням нагороди від міського голови В.М. Ляха "За вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, сумлінну працю у вихованні студентської молоді". 


Валентина Борисівна нагороджена знаком "Відмінник освіти",  за останні роки проявила себе як видатний діяч у сфері екологічного виховання молоді. Спільно зі студентами приймає участь у багатьох екологічних заходах Слов'янська та регіону. Має численні друковані праці у різних наукових та популярних виданнях по питаннях  спеціальних хімічних дисциплін і навчально-виховним. Постійно підвищує свій професійних рівень у процесі самоосвіти та на спеціалізованих курсах підвищення кваліфікації.


Від щирого серця бажаємо Валентині Борисівні міцного здоров'я, миру, благополуччя,  успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів, щоб робота приносила радість, а  старання були виправдані вдячністю студентів.Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved