Пожежні тренування в СХМТ

Зважаючи на трагічні позиції в Одеському коледжі економіки, права і готельно-ресторанного бізнесу, де 4 грудня сталася масштабна пожежа, яка привела до гибелі 15 чоловік, у Слов’янському хіміко-механічному технікумі 11 грудня відбулися непланові пожежні тренування під наглядом співробітника ДСНС.Після спрацювання сигналу пожежної тривоги студенти та викладачі, а також співробітники технікуму покинули приміщення протягом декількох хвилин, згідно з планом евакуації.


Протипожежний сигнал сповістив про надзвичайну ситуацію об 11:50, коли всі студенти знаходились на заняттях.
В ході тренування зазначалося час, витрачений на евакуацію, відпрацьовувалися дії педагогічного складу і студентів на  випадок виникнення пожежі.


Евакуацію провели за 4 хвилини.


Студенти та співробітники зібралися в холі головного корпусу СХМТ.


Навчальна евакуація – це дієвий спосіб захисту від наслідків будь-якої можливої надзвичайної події в технікумі. Також це тренування для працівників і студентів технікуму – люди, раз по раз проходять навчання, вони зможуть також організовано діяти під час реальної пожежі.


Якщо виробити звичку злагоджено діяти під час навчань, можна уникнути паніки. Таким чином, студенти закріплюють знання в галузі пожежної безпеки, засвоюють правила поведінки в разі виникнення пожежі. 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved