На власні очі й руки студенти бачили, як правильно робити штучне дихання, тренувалися у накладанні різних видів пов’язок, медичних джгутів, шин. Трохи лячно було чути ознаки клінічної і біологічної смерті та їх наслідки, проте це дуже важлива інформація не лише для майбутніх фармацевтів, а для будь-якої дорослої людини. Бо реальність нашого сьогодення така, що не можна бути стовідсотково впевненим за свою безпеку протягом дня – про це свідчать події в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Іншими словами, чисто гіпотетично кожен з нас може потрапити в ситуацію, коли від наших дій залежатиме наше життя чи життя іншої людини. Тож ШАНУЙМОСЯ (бережемо себе і ближніх наших)!
Відкрите заняття з теми "РЕАНІМАЦІЯ"
На власні очі й руки студенти бачили, як правильно робити штучне дихання, тренувалися у накладанні різних видів пов’язок, медичних джгутів, шин. Трохи лячно було чути ознаки клінічної і біологічної смерті та їх наслідки, проте це дуже важлива інформація не лише для майбутніх фармацевтів, а для будь-якої дорослої людини. Бо реальність нашого сьогодення така, що не можна бути стовідсотково впевненим за свою безпеку протягом дня – про це свідчать події в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Іншими словами, чисто гіпотетично кожен з нас може потрапити в ситуацію, коли від наших дій залежатиме наше життя чи життя іншої людини. Тож ШАНУЙМОСЯ (бережемо себе і ближніх наших)!
Категорії:
Новини