![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEih0t0lMKj8kpU1oF0GhYiqa_u1nos5OxNxCniFna6Wah0neRCZRqHw6Idlajtdi3L2cGyGRuGXqewjky8wpATxbv3Y-Nsczs6WI3YDLgoAAo6_DmGkSlELgysfL_bCtSFDcLOTqa_NQlUo/s200/IMG-3ff2027688333c45a512f25d82b2e3e5-V.jpg)
Присвячений захід пам’ятній даті - 102-ій річниці трагічно-героїчних подій під Крутами. В далекому 1918 році, після створення УНР, більшовики почали агресію проти молодої української держави. Під час наступу більшовицьких військ на Київ обороняти важливий залізничний вузол – станцію Бахмач вийшли юнаки військової школи ім. Б. Хмельницького та складений із київський студентів і гімназистів, так званий студентський курінь. Кілька сотень студентів зуміли зупинити просування багатотисячної армії, багато з них – ціною власного життя. Цей бій увійшов в історію як бій під Крутами. Героїзм молодих українців довгі роки служить прикладом для багатьох поколінь.
Під час заходів студенти познайомилися з відеоматеріалами про бій під Крутами, взяли участь у вікторині та бліц-турнірі «За мирний світ під Крутами стояла країна молода».
Молодь СХМТ вшанувала пам’ять захисників Української революції, героїв Крут - з 27 по 30 січня у читальній залі СХМТ був проведений показ художнього фільму "Крути 1918".