Ми - проти насилля!31 січня 2020 року у читальній залі СХМТ викладачем  Грицай І.В. була проведена відкрита виховна година зі студентами груп Т-17-19 та Т-19-19  на тему «Ми проти насильства».


У світі постійно відбуваються війни, дискримінація, приниження гідності людини та порушення  її прав і свобод. Прояви насильства порушують права людини, принципи демократичного суспільства.Коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, технікумі, на вулиці, ми можемо зупинити його. Іноді ми не усвідомлюємо, що втягнуті в коло насильства, бо можемо не знати, що певні насильницькі акти щодо нас порушують наші права, честь та гідність, не знаємо своїх прав, як захистити себе.  Особливим видом насильства є насильство в сім’ї, яке є найбільш небезпечним, бо має довготривалий за часом характер, і тим, що підліток переживає насильство з боку того, хто мав би захищати, підтримувати, а не кривдити її. Це деформує особистість та формує озлоблення до оточення, іноді навіть стає причиною суїцидів.


Саме тому студенти обговорювали цю проблему. Виступи студентів були обґрунтовані, супроводжувалися показом роликів. Особлива увага приділялась питанням фізичного, психологічного, економічного та сексуального насильства серед молоді.
Проведений захід став приводом для аналізу власних дій та вчинків, сприяв вихованню у студентів людяності, відповідальності та поваги до іншої людини.


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved