![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhf8nZ9_2-xLYZSoFdd_5157s1UZ1Sz3MM9AdPg2c4eIuJAL7Ls2tNdbi0Mm0PK43A0E2oNmjxGvjWnPOnu4_uN5zvX3o_XpKaBzGbyzlC6KzvmTiWegSlv3tvyi7tTascXqGSNn4qlB7nj/s200/IMG-b760a5d368ce8b89022ab2dad2acdbc2-V.jpg)
10 січня 2020 року о 10.00 у читальній залі СХМТ відбулись традиційні педагогічні читання у новому форматі – був проведений «методичний міст» з викладачами Краматорського коледжу технологій та дизайну. Темою онлайн-конференції були методичні інновації викладачів обох закладів фахової передвищої освіти, особливості їх запровадження, майстер-класи та важлива навчально-методична інформація. Спікерами конференції від СХМТ виступили Соловар В.В., Пестрецова Л.В., Філіпенко А.В., Васильківська Н.Г.
Усі учасники та слухачі набули певного досвіду застосування конференц-платформи Zoom. Це сучасний сервіс для хостингу і запису відеоконференцій у форматі високої чіткості, правда за умови якісного інтернету. Він надає можливість багатьом учасникам сумісно використовувати свої екрани, приєднуватися до конференції з будь-якого девайсу.