Новорічні пригоди тривають...15 січня 2020 року о 13:20 відбулося відкрите заняття: "Зимові свята в традиціях нашого народу", студенти груп Ф-18-19 та Ф-18-29 разом із викладачем української літератури Брежнєвою О.В. привітали усіх з прийдешніми святами, подарували чудовий настрій, казкову атмосферу з чарівною виставою. 


Всі присутні отримали море насолоди та купу позитивних емоцій.


Метою цього свята було сформування цікавості до вивчення народних традицій, допомога студентам краще розуміти значення кожного свята та подарувати віру в різдвяну казку. З-поміж багатьох сучасних свят Новий рік є найулюбленішим. Можливо тому, що обіцяє зустріч із чимось таємничим, дає надію, що прийдешній час буде кращим, ніж минулий.
На святі пролунали відомі колядки та шедрівки: "Щедрик, щедрівочка", "Джингл белз", "Ой сивая та й зозуленька", "Нова радість стала" та багато інших пісень.

До традиції святкування відносять "дідух" - ялинка з сіна, його ставлять в будинку на покуті столу. Діти співають колядки, сім'я святкує Святвечір.
Герої були вдягнені у яскраві та колоритні костюми. Кожен із присутніх більш детально дізнався про новорічні обряди, колядки, щедрівки та вертеп. Викладачі разом із студентами співали пісню "Нардився Бог на санях" Богдана - Ігоря Антонича.

Таке чудове свято надовго запам'ятається усім.
Вітаємо всіх з новорічними святами, і бажаємо всім міцного здоров'я, щастя, миру і злагоди!
Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved