Відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

У Слов’янському хіміко-механічному технікумі з 01.03 по 15.03. 2021 проходили заходи з відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки. 

Викладач української літератури Брежнєва О.В провела  «Конкурс читців поезії Лесі Українки»  для студентів І та ІІ курсів. Мета конкурсу:залучити студентів до мистецтва слова, заглибити у зміст поезії Лесі Українки та розкрити ідейне спрямування її творів. У конкурсі взяли участь 30 студентів. Переможці: Плотнікова Поліна «До мого фортепіано» (Е-20-19), Соловей Антон «Відповідь» (Ф-20-19).

У мистецькому конкурсі «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки» приймали участь студенти І і ІІ курсу, які представили 15 малюнків.


Серед них кращими стали Плотнікова Поліна (1 ек.), Мельник Катя (1ф1). 

Студенти І і ІІ курсу переглянули кінофільми «Іду до тебе» - фільм про трагічне кохання Лесі Українки до революціонера-марксиста Сергія Мержинського; «Леся Українка» - документальний фільм Богдана Голеня; «Леся Українка» - фільм із циклу «Великі Українці»; «Цікаві факти про Лесю Українку» - документальний фільм про мужню жінку, одного із наймогутніших символів держави – Лесю Українку).
10 березня була проведена виховна година «Життєвий і творчий шлях Лесі Українки». Мета якої передати силу і глибину поетичного світу Лесі Українки, виховувати любов до Вітчизни,  до творчої спадщини поетеси, виховувати почуття прекрасного. Взяли участь студенти групи Ф-20-29.
Відбувся конкурс презентацій «Леся Українка -  людина, народжена Україною». Мета: поглибити, систематизувати знання студентів за творчістю Лесі Українки, розвивати монологічне мовлення студентів; виховувати любов до літератури.Взяли участь 10 студентів груп І і ІІ курсів. Найкращі:  Невструєва Влада «Леся Українка» (2 місце) та Шнурко Софія  «В імені її - всі барви України»  (1 місце). 

Пройшла віртуальна екскурсія «Місцями життя Лесі Українки». Під час якої студентів ознайомили з відомостями про перебування Лесі Українки в різних куточках світу, виховувати шанобливе ставлення до Лесі Українки, її творчої спадщини. (Польща – Одеса – Крим – Австралія – Болгарія – Німеччина – Білорусь – Естонія – Єгипет). Взяли участь студенти групи Ф-20-19.


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved