Внесок в озеленення Планети Слов'янського хіміко-механічного технікуму

 

Педагогічні працівники, студентська молодь, батьківська громада  підтримали проєкт, організаторами якої  є БФ «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та Департаменту освіти і науки Донецької  облдержадміністрації. 

Мета проєкту: відновлення екосистеми України та світу загалом, а також розвиток екологічної свідомості, об’єднання українців та сприяння формуванню позитивного іміджу нашої країни в світі.
10 квітня о 9 годині члени педагогічного колективу СХМТ висадили на подвір’ї гуртожитку 20 дерев та багато квітів. Плідно всі попрацювали.

Студентська молодь з батьками  висаджували дерева у себе вдома і надіслали фото для участі у конкурсі «Мій внесок в озеленення Планети».

Група Т-18-19:

Група  Т-19-19:


Група Т-17-19:

Група Т-20-19:Група Ф-18-29:Від батьків студентки групи  Ф-18-29: 


Участь технікуму у глобальному екологічному проєкті «Озеленення Планети» - це наш внесок не лише в озеленення області, а й у боротьбу с глобальним потеплінням, шлях до об’єднання українців навколо вирішення спільних проблем.   


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved