Привітання викладачам-ветеранам

Колектив бібліотеки Слов’янського хіміко - механічного технікуму вітає ветеранів-викладачів хімічних дисциплін Біднюк Ларису Борисівну та Стефановську Ірину Леонідівну, які віддали багато років свого життя, працюючи в стінах технікуму викладачами аналітичної хімії.

Вони навчили та виховали не одне покоління студентів, багато з яких були громадянами інших країн. Найкращі спогади про їхню викладацьку діяльність збережено у численних фото, від яких і сьогодні віє теплом, професіоналізмом та турботою про наступні покоління студентів.

У 1964 році стала викладачем технікуму Водолазька Любов Вікторівна. 

Вона брала активну участь у суспільному житті навчального закладу. У 1977 році за творчу й добросовісну працю й виховання молоді Водолазькій Л.В. було присвоєно звання «Заслужений учитель УРСР», а в 1979 році її нагороджено Почесною грамотою Міністерства хімічної промисловості.

Ми вітаємо ветеранів-викладачів технічної механіки і креслення Єрмаченю Любов Михайлівну та Суханову Валентину Василівну. Вони завжди майстерно застосовували свій здосвід на практиці, вдало знаходили підхід до будь-кого зі студентів. У вимогах були цілеспрямованими і наполегливими. Їх вирізняла неймовірна працездатність, до цього вони привчали і своїх студентів.

Щіро вітаємо сім’ю викладачів-ветеранів Пахомових - Леоніда Олександровича та Галину Борисівну.

Галина Борисівна розпочалася трудову діяльність у стінах Слов'янського хіміко-механічного технікуму з 1979 року. Посада методиста змінилася на більш відповідальну — завідувача іноземним відділенням. Це був дуже складний та водночас дуже цікавий період у професійній діяльності. Головне, чого навчив досвід роботи з іноземцями: з повагою ставитися до різних культур, віросповідань та політичних поглядів різних країн. З 2004 року. Пахомова Галина Борисівна є заступником директора з виховної роботи. Позаду багато досягнень, у планах — ще більше роботи. Але незмінним залишалося одне — місце їх реалізації - рідний Слов'янський хіміко-механічний технікум.

Леонід Олександрович викладав хімію, був головою ЦМК хімічних дисциплін, приймав активну участь у роботі школи «Юний хімік», керував фотогуртком. Студенти Пахомова Л.О. неодноразово були учасниками олімпіад з хімії, де посідали призові місця.

У 1989 році за участь у ВДНГ нагороджений медаллю ІІІ ступеня.

Чеха Ганна Василівна протягом 42- річної роботи в СХМТ пройшла шлях від викладача, голови циклової комісії, завідувача відділення до заступника директора з навчальної роботи. На посаді заступника директора працювала протягом 26 років.

Ганна Василівна володіла глибокими науковими і методичними знаннями, високим рівнем педагогічної майстерності.  За довголітню сумлінну працю була нагороджена нагрудними знаками «Відмінник середньої спеціальної освіти» та «Відмінник освіти України», медаллю А.С. Макаренка, грамотами Донецької обласної держадміністрації та адміністрації Слов'янського хіміко-механічного технікуму.

Ми вітаємо ветеранів-викладачів спеціальних технічних дисциплін Звєрєву Нінель Вікторівну та Воскресенську Людмилу Львівну.

Працюючи на технологічному відділенні вони безупинно підвищували свій професіоналізм. Мали повагу серед колективу, студентів, випускників. У трудовій діяльності завжди відрізнялись своїми досягненнями і творчою ініціативою,  за що багаторазово заохочувались Подяками та грамотами.


Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved