До відзначення 155 – річчя з дня народження видатного вченого та громадсько-політичного діяча Михайла Грушевського


29 вересня 2021 року Україна та світ відзначають 155 років з дня народження  видатного українського історика, визначного державного і громадсько-політичного діяча, літературознавця, письменника, публіциста, педагога, організатора української науки, вченого, академіка Всеукраїнської академії наук і Академії наук СРСР – велетня двох епох – ХІХ  та ХХ століть.

Напередодні в Слов’янському хіміко-механічному технікумі пройшов навчально-виховний захід з нагоди цієї визначної дати. Студенти груп Е 21 – 19, Т 21 – 19, М 21 – 19 взяли участь в обговоренні презентації про творчий шлях вченого-історика, ознайомились з книжковою виставкою його творів, переглянули відеофільм «Обличчя української історії. Михайло Грушевський» та позмагались у вікторині «Михайло Грушевський – видатний історик та фундатор української державності».   

У підсумковій бесіді підвели підсумок, що  Михайло Грушевський належить до тих громадських діячів, які сповна пізнали велич і насолоду тріумфу і гіркоту поразки, але до кінця залишалися вірними ідеї усього життя – самоствердженню свого народу. Пам’ять про нього – вічна, а його наукові праці – невичерпне джерело мудрості.

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved