![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjH5H8iUtqKEaBoOU1Q4H3mwBnB_sHhnxmofYJMR6bYxzvKCwZCbRto3C647EQRjzBhyphenhyphenuXNn-F28RnJouYU-EhvR2x9r9GHHjHwCv16DTb5atNASm2MhMiqCs6KsspXly5DLLKGv2g0eIYd/w174-h131/P11007-104428.jpg)
Тижні циклових комісій стали традицією і невід’ємною частиною освітнього процесу в технікумі. Вони сприяють, насамперед, поглибленню знань студентів, розвивають інтерес до вивчення дисциплін професійної та практичної спрямованості, спонукають до вироблення ґрунтовних умінь та навичок за фахом. З 27 вересня по 04 жовтня 2021 року у технікумі проходив тиждень циклової комісії спеціальності «Галузеве машинобудування».