ВИПУСК 2022

 Випускний – це знакова довгоочікувана подія для всіх студентів, зародилася з не таких вже незапам’ятних часів, як це може здатися на перший погляд .

Посудіть самі: як тільки людина стала створювати перші навчальні заклади, комусь неодмінно в голову прийшло відсвяткувати той день, коли можна було б сміливо сказати – «прощай рідна альма-матер» і «вітаю тебе світ!».

Це рубіж до якого лежить досить тривалий шлях і не всі, проходячи його раз, погоджуються повторити цей подвиг, так що іноді випускний буває тільки один, і це сумно. «Вік живи – вік учись!» - є бажання кричати в такі моменти. 

Цього року це перший випускний під час повномасштабної війни в Україні. Без зустрічі світанку всією групою, але з онлайн включенням усіх студентів, де б вони не перебували – у Мукачево, Польші, Великій Британії чи у м. Дніпро.

Частина студентів, якщо не більшість, долучилися до випускного лише онлайн.

А ось вручення дипломів для випускників Слов’янського хіміко-механічного технікуму, які змогли бути присутніми фізично, відбулося у м. Дніпро.

Український державний  хіміко-технологічний Університет вітав випускників м. Слов’янська 21 липня 2022 року. Урочиста церемонія відбулася у присутності адміністрації, викладачів, студентів та батьків випускників СХМТ. Директор технікуму Котляров О.В. та заступник ректора з навчально-виховної роботи університету Рижова О.П. привітали студентів і бажали вчитися, жити і любити.
Настає День і тепер щасливі власники дипломів можуть нарешті «підірвати» цей світ своєю ерудицією та вмінням, набутими знаннями та навичками.

Ми поспішаємо приєднатися до привітань на їх адресу і бажаємо їм успіхів і справжніх досягнень! Зі святом!Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved