![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjEGlO8BiUPntQGgeDAOWqZkvd4yVURnYX2dHbKVuK35BDv4L-GGTl80EtR5TuVNzQvWZnUGpvRAv6aVcdFsxWmbb0xIe3AmNPpvB_C_h5xo2DM1VFYKvLhfe4YB2dnoGKTUg_OVwQ01vOsgIUBHWVjYXatNSBecZZdyuQaHMElLmVi8_qWRA6nHBwDDA/w207-h137/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-09-24_14-35-46-443.jpg)
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwgTzx0RXg1Ds8s8wCJJap7w0F5LYzPJkw2PRGgGOj18_3rEU2d119-EGmsNUH6IKWkZLN_MOMzPYhPbo_z3LW6b9GLWTRSMMXUDL9QHRvYn3ARO91hAmHh1FxgpKARezrRlrG2l4qtwKiuoYWUjFhCwhS23FabeFcrUpcj-t6ypz6doR0Q3oEaRuuhA/w210-h157/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2022-09-24_14-35-49-183.jpg)
Саме тому кожного року ми святкуємо День працівника освіти, аби сказати щире "Дякую!" кожніому хто щоденно веде нас дорогою пізнання у велике майбутнє не жаліючи себе та своїх сил!
Не дивлячись ні на що наші студенти долучились до привітання викладачів додавши яскравих фарб у цей день, та вклавши душу і серце у привітальні листівки. І нехай нас розділяють кілометри та кордони, душою ми цього дня разом щиро вітаємо кожного працівника освіти і невпинно повторюємо "Дякую! Дякую! Дякую!"