З днем працівника освіти!

Шановні друзі, щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника освіти!

Цей день – ще одна чудова нагода сказати слова вдячності всім, хто щодня ділиться знаннями та досвідом зі своїми студентами. Адже педагогічні працівники є прикладом терпіння, мудрості та шляхетності, а їх професійна майстерність формує в людині гармонійну особистість.

Сьогодні ми всі зіткнулися з жорстокими реаліями воєнного стану. Проте наші працівники не склали рук. Ви допомагаєте  на фронті, волонтерите та не забуваєте про свою основну місію – навчати молодь. Завдяки вашій праці та віддачі ми маємо змогу продовжувати передачу знань майбутнім поколінням та робити все можливе задля нашої перемоги.

Щодня ви даєте студентам не тільки професійні знання, а й навчаєте приймати правильні рішення та відповідати за свій вибір, сієте у свідомості наших студентів зернята людяності, ввічливості, доброти та мудрості. Завдяки вам відбувається професійне становлення та формування кадрів для нашого майбутнього, а ваші вихованці отримують можливість максимально розкрити свої здібності, творити та розвиватися. 

Саме сьогодні ваша робота набуває виняткової важливості. Адже на вас покладено велику місію – виховувати громадянина, який всім серцем та душею любить рідну землю і готовий повсякчас боронити її свободу та незалежність. Ви формуєте нову генерацію українців – талановитих, свідомих та патріотично налаштованих громадян. 

Низький уклін вам за ваш професіоналізм, відданість праці та надійну підтримку!

Бажаю всім міцного здоров’я, мирного неба, оптимізму та нових досягнень! 

Перемога вже близько! Слава Україні! 

В.о. директора технікуму                                             Олексій Котляров

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved