Відбувся обласний святковий захід з нагоди Дня працівників освіти

З нагоди Дня працівників освіти у змішаному форматі відбувся обласний святковий захід за участю керiвництва облдержадмiнiстрацiї, педагогічних працівників закладів освіти області, представників Сил спеціальних операцій збройних сил України.


З вітальним словом до освітян звернувся президент Національної академії педагогiчних наук України Василь Кремень. Він наголосив, що попри важкі умови педагоги Донеччини продовжують гiдно виконувати свої професіональні обов'язки, створюючи умови для розвитку кожної дитини, виховуючи справжніх патріотів своєї країни.

І хоча освiтнi заклади області цьогоріч працюють лише в режимі онлайн, а діти та вчителі розкидані долею по світу, процес навчання не призупинено. Донеччина впевнено вiдповiдає на виклики сьогодення, трансформуючи галузь так, щоб кожна дитина мала доступ до здобуття української освіти.

Зі святом вас, шановнi працiвники освіти Донеччини! Бажаємо стійкості, творчих успіхів на шляху до Перемоги України!!!За матеріалами Департаменту освіти і науки облдержадмiнiстрацiї

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved