Заходи з нагоди Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва

ЗА НАШУ РІДНУ УКРАЇНУ, ЩО ЗБЕРЕГЛИ ЗА ВСІ ВІКИ - НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ "СЛАВА!" УКРАЇНСЬКІ ЗАХИСНИКИ!

Під таким гаслом у нашому технікумі відбулися заходи з нагоди Дня захисника та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.
Наша держава відзначає багато свят, у тому числі професійних. Але, є такі, що стосуються кожного українця.
Свято відзначається, щоб вшанувати захисників України – наших сучасників, які кожного дня боронять незалежність України та започатківців, українців, які жертвували своїм життям заради Батьківщини від часів козаччини до років визвольного руху в двадцятому столітті.

З 2021 року назва свята змінена з «День захистника України» на «День захистників і захистниць України». Дата свята залишилася незмінною – 14 жовтня.
Студенти технікуму приняли  участь у виставці малюнків та творчих робіт «Пишаємося захисниками та захисницями України»; а потім  надіслали вітальні малюнки і листи участникам бойових дій.В групах першого курсу пройшли виховні години з теми: 

«Разом ми сила. Все буде добре Україна», гр. Т-22-19 керівник Топтун В.А.; «14 жовтня та Звитяга»,  гр. М-22-19 керівник Філіпенко А.В.


 В групах другого курсу тематичні виховні години «Нащадки козацької слави», «Заповіді сучасним козакам», години спілкування «В єдності наша сила».

Студенти  групи Т-21-19, класний керівник Грицай І.В. приймали участь у сільському святі с. Завидо Кудашево Добропільський р-н, присвяченному захистникам України. Фото з військовими та танець студентка  Згоранець О.

Відкритим виховним заходом «Слава незламним захисникам України» порадували студенти групи Ф-22-11 разом з класним керівником Петуховою Т.А., під час якого познайомили студентів з історією свята Дня захисника України та пригадали традиції славного українського козацтва, продемонстрували сучасні тематичні відеороліки.

Відео виховного заходу можна переглянути тут

Студенти третього курсу приймали участь у виховних годинах:
«Служу вірно своєму народу» група Ф-20-19, класний керівник Моїсеєва Ґ.М. ;

- обговорення тематичних відеороликів, презентацій, «Час згадати нашу славу, брате», група Е-20-19, класний керівник Камнев М.М.

Презентація 

Класний керівник групи Е-19-19 Куліш І.І. разом зі студентами підготували тематичну інформаційно-просвітницьку конференцію про героїчну історію українського народу, боротьбу його захисників за становлення державності в Україні.Шанувати здобутки наших пращурів, бачити і розуміти досягнення наших сучасників, робити свій внесок у розвиток держави – наш моральний та громадянський обов’язок перед собою, нашими студентами та майбутніми поколіннями.

Давайте створювати власну позитивну історію, якою ми з Вами будемо пишатися!

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved