Шановні випускники !

28 червня - важливий день, відбувся урочистий захід, присвячений випуску-23. Попри війну, Випуск-2023року - це перемога педагогічного колективу Словянського фахового коледжу індустрії та фармації. Це досягнення освітнього процесу в умовах війни стало символом нашої незламності та нескореності.


Сьогоднішній день є особливим, і ми раді, що можемо святкувати його разом, незважаючи на труднощі, які ми переживаємо у цей час воєнного стану. Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати досягнення кожного випускника. Цей день є не тільки символом закінчення одного етапу життя, а й святом нового початку, нових можливостей та викликів.

 Хтось із вас здобував освіту далеко від дому, хтось в підвалі… Часто без нормального зв’язку, без світла, під звуки вибухів ракет та сирен повітряної тривоги. У вас залишився величезний арсенал спогадів про навчання в коледжі, а також вміння знаходити шляхи вирішення проблем попри все.


Адміністрація коледжу вручає  найкращім студентам 27 грамот за успішне та ефективне навчання,  ініціативність та наполегливість студентів коледжу , які всі роки навчання брали активну участь в освітній, науковій, громадській та спортивній сферах. 


Бажаємо не втомлюватися осягати нове, долати труднощі і перешкоди, перемагаючи гідних конкурентів!

Випускники-сьогодні всі дивляться на вас з гордістю та повагою.

Ви – молодь нашої країни, її надія на майбутнє.

Ми віримо у вас та в те, що ви робитимете Україну найкращим місцем на Землі.

В добру путь...

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved