Тиждень ЦМК природничих та механічних дисциплін СФКІнФарм

 21 листопада у коледжі стартував Тиждень ЦМК природничих та механічних дисциплін з метою популяризації та формування інтересів щодо вибору механічних професій серед студентської молоді. На засіданні методичної комісії був обговорений та затверджений план

проведення заходів. У рамках тижня: 

- підготовлено профорієнтаційні відеоролики «Моя професія – мій успішний старт у майбутнє»;

- проводився конкурс презентацій «Моя професія – моя гордість»;

- проводився онлайн-конкурс «Найкращий механік - 23»

- проводилася онлайн-лекція «Хімічна промисловість України».


З творчим підходом проходив конкурс «Найкращий механік», підготували його викладачі Рябко М.М. і Стребіж Т.В. і студенти спеціальності «133 Галузеве машинобудування». 

Мета цього конкурсу: перевірка знань та вмінь, застосовувати теорію при вирішенні практичних задач і встановити міжпредметні зв’язки.

Конкурс складався з 4 конкурсів

1. Клоуз-тести.

2. Збери пазли і назви інструмент.

3. Практичне завдання. 

4. Вірний вибір.
Кращими механіками стали студенти групи М-22-19: Колесник Андрій та Іваненко Платон. Кожен зі студентів  твердо знав і вільно застосовував раціональні прийоми в роботі при виконанні технологічних операцій та безпомилково застосовував їх при різних видах робіт. Вони  вміло і правильно організували робоче місце, самостійно виконували роботу, а також дотримувались правил техніки безпеки. Студенти навчилися формувати творчі вміння та навички застосувань на практиці здобутих знань.

На заході всі присутні ознайомилися з призовими творчими роботами студентів групи М-20-19. 

Переможцями стали:  

-  Гульмамедов Рашид - конкурс відеороликів «Моя  професія – мій успішний старт у майбутнє»;

 - Голуб Артем - конкурс презентацій «Моя професія – моя гордість».

 Вітаємо і пишаємося нашими студентами. Вони нагороджені дипломами.

В рамках тижня,  викладач Русанов Є.Г. провів онлайн-лекцію  на тему: «Хімічна  промисловість України». На занятті  були присутні викладачі та студенти груп  М-20-19, М-21-19. Викладач цікаво розповідав, що машинобудування є базовою галуззю народного господарства, яке визначає рівень розвитку галузей: хімічної промисловості, нафтової промисловості, енергетики, транспорту, побуту, сфери обслуговування тощо.Завершився тиждень ЦМК природничих та механічних дисциплін нагородженням переможців конкурсів електронними дипломами, підведенням підсумків, обміном вражень.Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved