![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj1WVrKU814z8zkIoR0sfTeug7YJzjosWWbNQJzkkLLRW3atjW6x117Fsmm1hMLRl1QVurHL9lIflDetuZzzNo-dT0o8rHEvcOfe_rHg_R7gQLO_CSQnNHlu-L24PX_vOydw2T6hkAYtTgWVr7zENHzL_euMX1W-0Ze2WP5SsZMV96Of3O8u3FMd6oYHfs/w299-h132/%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5_viber_2024-02-21_08-07-34-008.jpg)
20 лютого 2024 року для студентів СФКІнФарм викладачами Андрієнко М.Ю. та Стребіж Т.В. був проведений пізнавально-розважальний захід «Разом до безпечного Інтернету». Його метою було дослідити позитивні і негативні наслідки Інтернету, сформулювати та засвоїти правила безпечної роботи в мережі, сприяти обізнаності студентів про небезпеки, які існують в Інтернеті та про шляхи їх подолання.
Студенти в ігровій формі вчилися безпечно поводитись в соціальних мережах та інших засобах інтернет-комунікацій, правильно створювати паролі.Наприкінці заходу присутнім було запропоновано подивитись відеоролик «Безпечний Інтернет»