Позиція молоді на ринку праці

Як впевнено зробити перший крок з пошуку роботи розповідали фахівці Слов’янського центру зайнятості на онлайн - зустрічі зі студентами Слов’янського фахового коледжу індустрії та фармації. Захід проходив в межах «Презентаційного мітингу для молоді», який було створено задля формування активної позиції молоді на ринку праці.

На початку заходу фахівчиня центру зайнятості ознайомила студентів з потребами сучасного  ринку праці  в період воєнного стану та вакансіями, на які прогнозується попит у 2024-2025 році.

Далі випускникам розповіли та показали як виглядають сучасні презентаційні продукти для пошуку роботи – резюме , відео резюме  та портфоліо кар’єрного просування. Застосувавши дані інноваційні методи, молодий фахівець наочно може побачити свої досягнення і таким способом може більш ефективно підготуватися до зустрічі з роботодавцем. 

Слов’янський міський центр зайнятості бажає підкорити «кар’єрні сходинки» молодим людям і самореалізуватися як професіонали. І головне, пам’ятаємо, що успіх молоді у навчанні сьогодні – це успіх у житті людини в майбутньому.
 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved