ВЧИМОСЯ ПІКЛУВАТИСЯ ПРО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я

 2.04.2024р у Слов’янському фаховому коледжі індустрії та фармації пройшов тренінг у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?». Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр з психічного здоров'я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада Кабінету Міністрів України.

Захід був направлений на збереження психологічного здоров’я студентів коледжу. Фахівець Центру зайнятості м Слов’янська цікаво презентувала корисну інформацію. Під час заняття учасники отримали навички опанування стресу, застосували техніки релаксації і зниження тривоги, дізналися про способи психологічного відновлення, які допомагають дбати про свій внутрішній стан.

Студенти і присутні навчилися надавати першу психологічну допомогу тим, хто її потребує в кризових ситуаціях, разом піклуватися про ментальне здоров’я – своє та близьких людей.

 

 

Nick Kamnev - 2000-2023 All Rights Reserved